Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Складно уявити собі інтер'єр, при оформленні якого не використовувалися б штори. Без них кімната виглядає, м'яко кажучи, незатишно і не довершено. Цей декоративний елемент здатний не тільки захистити від сонячних променів і протягів, оживити простір, прикрасивши його своєю присутністю, але і згладити недосконалість вікна. Якщо Ви не плануєте найближчим часом робити ремонт — поміняйте штори і вони безсумнівно перетворять інтер'єр в кращу сторону, трохи оновлять його. Взагалі, шторам відводиться вагома і заключна роль при облаштуванні квартири: це останній штрих, який може або підкреслити красу інтер'єру, або зіпсувати загальне враження. Давайте для початку розглянемо деякі існуючі види штор, щоб прийняти рішення було трохи простіше.

Австрійські штори

Австрійські штори

 

Австрійські штори представляють собою тканину, зібрану в горизонтальні складки. Це робиться за допомогою шнурів, що проходять з вивороту матерії крізь ряди петель або нашитих кілець.

Опущені штори висять прямо, зберігаючи лише кілька м'яких складок уздовж нижнього краю. Для австрійських штор підходить спеціальний рейковий карниз з пристосуванням для кріплення шнурів.

 
Французькі штори

 

Французькі штори, або штори з фестонами, нагадують австрійські, але на відміну від них, завжди призібрані — і в піднятому, і в опущеному положенні. Складки тканини утворюють вузькі вертикальні фестони по всій довжині штор.

Вішаються як на рейковий карниз, так і на карниз із спеціальним підйомним механізмом.

 
Римські штори
Шторы Ярема Шторы Ярема

 

Римські штори збираються в рівні горизонтальні складки за рахунок закріплених на вивороті жорстких рейок. Піднімаються й опускаються за допомогою шнурів, пропущених крізь нашиті на тканину кільця.

Залежно від кількості складок, довжини штор та тяжкості матеріалу, кількість робочих блоків в підйомному механізмі варіюється і може доходити до п'яти.

 
Італійські штор

 

Італійські штори характерні тим, що повністю не розсуваються, а витончено стягуються шнурами, що йдуть по діагоналі до кінців карниза.

Шнури пропускаються крізь кільця, закріплені з вивороту.

Для італійських штор може використовуватися стандартний карниз з рейкою.

 
Японські штори

Шторы Ярема

Японські штори являють собою тканину, натягнуту на раму-каркас. Отримана панель кріпиться до рейкового механізму — такого, який використовується в відкотних дверях. Панелей може бути кілька. В цьому випадку ними закривають не тільки вікно, але і всю стіну.

Японські штори — це підкреслено лаконічний і стильний варіант оформлення. Якщо, наприклад, з вашого вікна відкривається гарний вид, то може і не варто закривати його ні щільними шторами, ні гардинами. Таке вікно доречніше вставити в красиву дерев'яну раму, яка перетворить шматочок живої природи в картину, змагатися з мальовничістю якої просто безглуздо.

Ось тут дуже стане в нагоді японський екран. Увечері, приведений в дію за допомогою спеціального механізму, він закриє вікно і, або зіллється зі стіною, або завдяки відповідному малюнку і колориту по-новому висвітить інтер'єрний простір кімнати.

 
Перехрещені штори

 

Перехрещені штори утворені з двох полотнищ тканини, з'єднаних по верхньому краю і розведених внизу до різних сторін вікна.

Стаціонарно закріплюються на рейці над вікном або перекидаються через карниз-штангу (в цьому випадку можуть являти собою єдиний шматок матерії).

 
Штори з ламбрекенами
С использованием аппликаций Мягкий ламбрекен Ламбрекен на тесьме Ламбрекен ручной выкладки Стеганый ламбрекен Жесткий ламбрекен

Спосіб їх кріплення залежить від стилю ламбрекену. Якщо він нашитий на штору — вішають на звичайну штангу.

А якщо він має власне кріплення, можна використовувати для основного полотна рейковий карниз.

 
Штори в стилі «Кафе»

 

Шторы в стилі «Кафе» вішаються на стержень, закріплений на середині висоти вікна. Вони захищають приміщення від сторонніх очей і водночас не перешкоджають проникненню туди сонячного світла.

Ідеально підходять для ванних кімнат та кухонь.

 
Пісочний годинник

 

Сьогодні для мансардних вікон з великими скляними поверхнями увійшли в моду штори «пісочний годинник».

Ці штори відрізняються легкістю в установці і незвично елегантним дизайном.

 
Рукав єпископа

 

Традиційно ці штори використовуються для додання приміщенню більшої урочистості, парадності, як в громадських, так і в приватних інтер'єрах.

 
Штори на дверний просвіт

 

Для кожного приміщення має бути відповідний наряд. Прикрасивши дверний проріз текстилем, Ви отримаєте неординарний декор і затишну обстановку.

 
Затишок для сну

 

У перекладі з німецького «балдахін» — ошатний церемоніальний навіс над троном, парадним ложем, церковним вівтарем. Раніше його значення асоціювалося виключно з королівськими ліжками.

Сьогодні невагомий балдахін може прикрасити інтер'єр будь-якого охочого. Уявіть тільки, як зрадіє Ваша маленька принцеса такому оригінальному перетворенню своєї кімнати в казкову відпочивальню.

 
Куліска, петлі, вушка, шнур

Петли Петли Люверсы Шнур

 

Той чи інший спосіб кріплення штор до карниза часто надає шторам привабливість і ефективний стильової акцент.

1. Куліска — округлий рукав по верхньому, а іноді і по нижньому краю фіранки або драпірування, крізь який протягується штанга. Потім штанга кріпиться до твердої поверхні стіни.

2. Завдяки петлям, розташованим по верху полотнищ, штори перетворяться в незвичайну і стильну прикрасу вікна. Можна зробити петлі з тієї ж тканини, що і портьєри або з тканини-компаньйона. При цьому петлі можуть бути різної ширини (від 5 до 20 см) — все залежить від стилю оформлення приміщення. Портьєри на петлях можуть складатися з одного або декількох полотен, і завдяки закінченому верху не потребують ламбрекену.

3. Якщо Ви вибрали дуже красиву, незвичайну тюлеву або портьєрну тканину, то вільна виразна складка, що утворюється за допомогою люверсів, демонструє тканину у всій її красі. Це чудове рішення з точки зору зручності і функціональності.

4.Штора на декоративному шнурі дає прекрасний привід підібрати оригінальний карниз і наконечники штанги, підкресливши при цьому всю елегантність композиції.

Різноманітність стилів в шторному мистецтві