Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Компанія Ярема Штори пропонує Вашій увазі дизайнерські ланцюжки і тягарці для рулонних систем. Такий аксесуар відмінно доповнить ваші рулонні системи, прослужить довго і зробить досконалим ваш проект.
Дизайнерські ланцюжки застосовуються як функціональны та ексклюзивні елементи в рулонних шторах, римських шторах, шторах Делайт, шторах плісе з механізмом ланцюжкового управління.
Дизайнерські тягарці - це ексклюзивні аксесуари для класичних штор і для сонцезахисних систем, керованих за допомогою шнурів або ланцюжків.
У великій колекції дизайнерських тягарців п'ять груп стильних матеріалів:

 • Метал.
  Дизайнерський тягарець з металу в комбінації з відповідним капелюшком буде ідеально доповнювати сучасні тканини з металізованим блиском або створить контраст в поєднанні зі шторами з натуральних матеріалів.
 • Плекс.
  Екстраординарність тягарців з плексігласу з внутрішнім заповненням наповненням підкорює своєю новизною і чуттєвою атмосферою.
 • Акрил.
  Ефектний і витончений акрил по праву може вважатися ідеальним рішенням дизайнерського оформлення, поза часом і модних течій.
 • Шкіра Кайман та Шевро.
  Тягарці зі шкіри привнесуть витончену родзинку і оригінальність, як в сучасний інтер'єр, так і в інтер'єр витриманий в класичному стилі.
 • Стрази.
  Легка чарівність гламуру. Тягарці зі стразами створюють атмосферу шику і розкоші в інтер'єрі.