Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Римський карниз — це карниз підйомного типу, найбільш популярний і простий в застосуванні. Він використовується не тільки для римських штор, але також підходить для французьких і австрійських.

Карниз для римських штор є механічне пристосування для фіксації та підйому римських (і деяких інших видів) штор. Зовнішня частина карниза являє собою алюмінієвий профіль, по всій довжині якого проходить стрічка Велкро, так звана «липучка». До неї без труднощів надійно кріпиться гардинне полотно. Усередині профілю розташований механізм управління, що приводить рухливі частини пристрою.

Під карнизом (відкритий варіант) або всередині нього (закритий варіант) розташовуються каретки, в яких закріплені ролики для намотування тасьми. Вільний край тасьми протягується в кільця, які є на кожній горизонтальній вставці, вшитий в полотно штори на рівній відстані один від одного. Потім тасьма кріпиться до обважнювача, який прикріплений до нижньої частини полотна римських штор.

Підйом штори здійснюється потягуванням за ланцюжок, що звисає уздовж полотна з однієї зі сторін. При цьому обважнювач і горизонтальні вставки послідовно наближаються одна до одної, змушуючи тканину рівномірно драпіруватися в однакові рівні складки.

Кріпити карнизи для римських штор можна як усередині віконного отвору, так і зовні. При зовнішньому кріпленні довжина карниза повинна бути на 5-10 см більше ширини світлового прорізу.

Комплект карниза може включати в себе до 13 складових елементів, в числі яких механізм управління, каретки, тасьма, спеціальні вставки, кільця, утяжелитель, затискачі, кріплення, кронштейни.

Існують 2 види редукторів (підйомних механізмів):

  • 1:1 рекомендується для легких штор з навантаженнямдо 3,5 кг і розміром до 3,60 м шириною, з максимальною висотою до 3,50 м.
  • 1:4 Рекомендується для важких, або при розмірі понад 1,40 м, с допустимою нагрузкою до 7 кг и розміром до 3,60 м шириною, с максимальною высотою до 3,50 м.
  • Моторизований блок має навантаження до 5 кг и допустиму ширину до 3,60 м.

Консультація по телефоном

Наші спеціалісти мають великий і успішний досвід в розробці дизайну штор і монтуванні даного типу карнизів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок скоріше перетворився — наші співробітники допоможуть Вам у цьому.