Замовлення 24/7

Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

097 557 3030

050 597-3030
044 500-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
Завжди домовимося про вигідну для Вас ціну!
Знайдете дешевше - зробимо знижку
Пошиємо штори менш ніж за 5 днів
Повернемо 100 грн за кожний день зайвого очікування

Ярема Штори – стабільна компанія, яка спеціалізується в текстильному оформленні інтер'єру і має величезний досвід, вже не перший рік створюючи оригінальний дизайн штор.

Всі без винятку штори, фото яких представлені в нашому каталозі, виготовлені нашими фахівцями. Ми не використовуємо чужі фотографії з мережі Інтернет, а показуємо тільки власні роботи - роботи наших дизайнерів.

Для того щоб можна було отримати більш повне уявлення про те, як виглядають штори для вітальні, виготовлені нашими фахівцями, ми постаралися в кожному знімку зробити акцент безпосередньо на саму модель штор, а не на навколишній інтер'єр. Штори, фото яких Ви можете побачити нижче, - це далеко не все ті вироби, які ми виготовили для наших замовників. Перед Вами всього лише невелика частина робіт Ярема штори, виконаних за індивідуальними замовленнями.

Якщо Ви хочете прикрасити Ваш будинок новими шторами, найкраще запросити дизайнера безпосередньо на об'єкт оформлення. Детальна інформація про виклик дизайнера

Якщо у Вас немає часу для виклику дизайнера, то Ви завжди можете швидко оформити покупку в нашому інтернет-магазині Штори.ua. 

Наші роботи
Штори в кабінет Штори для передпокою

Напишіть відгук або коментар про Ярема штори