Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Жодний заклад громадського призначення, чи то готель, чи то ресторан або кафе не може обійтися без текстильного оформлення. При цьому головне місце в такому оформленні, безумовно, належить декору вікна. Вдало підібрані штори можуть привернути увагу, і просто таки заманити відвідувача, обіцяючи затишок, незвичайну, дуже привабливу обстановку.

Штори можуть прикрашати не тільки вікно. Дуже часто їх використовують для зонування приміщення, а іноді і в якості елементів декору стін або стелі. Звичайно, в цьому випадку не обійтися без професіоналів. Важливим є все - колір, фактура, склад використовуваної тканини (наприклад, вогнетривкої, що забезпечує набагато більшу безпеку, ніж тканина без подібних властивостей), модель, аксесуари, якість пошиття, оптимальні терміни виготовлення і багато іншого.

Компанія «Ярема штори» надавала послуги по текстильному оформленню багатьом готелям, пансіонатам, ресторанам, кафе та барам. Звертайтеся до нас! Ми зробимо все від нас залежне для того, щоб Ваш заклад, навіть при першому погляді на нього, не залишав нікого байдужим.