Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
Австрійські штори Французькі штори Японські штори

Римська штора, римка, штора з підйомним механізмом - все це одне і теж. Спасибі винахіднику, придумав такий простий і красивий спосіб сховатися від сторонніх очей. У сучасному виконанні римські штори виглядають вельми витончено: можуть бути оформлені бахромою, стеклярусом, фігурним краєм.
Строгість римських штор підкреслює їх елегантність. У піднятому вигляді вони утворюють м'які складки, що нагадують листковий ламбрекен, а опущеному - стають прямими полотнами.

Римські штори
Римські штори – зручні у використані та прикрасять будь-яку оселю. Для того, щоб підібрати найкращі моделі для Ваших вікон, варто звернутись до фахівців Ярема штори.

Якщо Ви маєте намір прикрасити Ваш будинок новими римськими, японськими, французьскими чи австрійскими шторами, найкраще запросити дизайнера безпосередньо на об'єкт декорування. Детальна інформація про виклик дизайнера

Ви також можете дізнатися орієнтовну вартість вподобаної моделі штор з фотогалереї, розміщеної нижче.

Отримати прайс

Залиште, будь-ласка, Ваш номер телефону для прорахунку даної моделі з урахуванням розміру Вашого карнизу.

Основні типи Римських і Австрійських штор

Лаконічність, простота і універсальність римських штор дозволяють їм століттями утримувати позиції сучасних і актуальних штор. Їх практичності немає меж, вони стильні і популярні. Кількість людей, які віддають перевагу саме цим шторам, з кожним роком збільшується.

Як влаштовані римські штори

Римські штори