Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Підхвати для штор — традиційні аксесуари, призначені для фіксації гардини або портьєри в частково відкритому положенні. Найчастіше вони робляться з гнучких матеріалів: тканини, шнура, троса, стрічки, всіляких ланцюжків і т. д. Тканинні підхвати мають на кінцях спеціальні вушка, якими вони чіпляються за настінний гачок. Такий підхват можна зробити в єдиному стильовому рішенні зі шторою, що надає завершеність композиції. Але важливо пам'ятати, що його буде складно застосувати з будь-яким іншим дизайном штор, і з огляду на особливості кріплення він завжди знаходиться на одній і тій же висоті.

Китиці-кутаси Тканинні підхвати для штор Кліпси-магніти

Для класичних і консервативних дизайнів тюлегардинних композицій часто застосовуються : підхвати у вигляді шнура з масивними китицями на кінцях. Додатково вони можуть прикрашатися пластиковими і металевими деталями, штучними квітами, стрічками, і іншими елементами декору. Попереду такий шнур зав'язується на петельний вузол, який дозволяє регулювати довжину підхвату. Сам кутас чіпляється за настінний гачок або розетку, тому потрібно приділити належну увагу при виборі висоти його розташування.

Заколки-підхвати для штор Гачки і утримувачі підхватів

Утримувати штору можна не тільки гнучкими підхватами, але і за допомогою спеціальних . Вони бувають у вигляді гаків і розеток. Матеріали, що використовуються для їх виготовлення — дерево і метал. Ці ухвати кріпляться до стіни з двох сторін, але якщо поруч з вікном розташована шафа, або балконні двері, то можна використовувати один ухват.