Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Поводок для зашторювання, або гардинна палиця — це особливий аксесуар, що дозволяє плавно розсовувати штори в різні боки, запобігаючи зрив гардин з петель. Нерідко ми зазнаємо труднощів, коли хочемо засунути або розсунути портьєри. Доводиться докладати зусиль, смикати фіранки, тягнутися вгору, а то і ставати на стілець, щоб акуратно розсунути штори... І ось ми зриваємо петлю, знімаємо всю штору, виправляємо дефект, вішаємо назад, рівняємо складки ... Навіщо нам зайвий клопіт?

Фахівці компанії «Ярема штори» рекомендують використовувати гардинні палиці для зашторювання, щоб полегшити процес розсування-зсування штор. Гардинна палиця влаштована дуже просто: за допомогою спеціального карабіна вона підвішується за крайній бігунок або гачок. Щоб розсунути або зсунути штору, досить потягнути палицю у потрібну сторону. До речі, поводок зовсім не видно, тому що він ховається позаду штори.

Гардинні палиці для зашторювання бувають пластиковими, металевими і дерев'яними. Залежно від стилю оформлення Вашої кімнати і смакових уподобань, ми допоможемо підібрати для вас палиці для зашторювання хромовані, кольору золота або білі.

Металева гардинна палиця
Довжина - 1,50 м.
Колір: антик, золото, сатин.

Гардинна палиця з пластику
Довжина: 0,75 м, 1,25 м, 1, 5 м.
Матеріал/колір: метал/білий; пластик/прозорий.

З гардинною палицею від «Ярема штори» Ви можете спокійно драпірувати важкі примхливі гардини, розміщені високо під стелею. За допомогою такого поводка тепер можна розсовувати і засовувати штори легко і швидко, не забруднивши тканину руками! Палиця влаштована так, що не нашкодить навіть найделікатнішим і важким шторам, вона акуратно пересуне їх на необхідну відстань.