Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Із самої назви зрозуміло, що таке нитяні штори - вид завіс, представляє собою невагому пелену з шару ниток. Такі штори ще називають мотузковими. Інша назва - «кисея».

Взагалі, подібні прикраси будинку використовують з давніх часів на Сході. Штори-нитки, при необхідності, прекрасно затемнюють кімнату, але при цьому, не заважають проникненню повітряних потоків. Вони не закривають доступ до світла повністю, так як їх складові елементи розташовані з проміжками між собою. За бажанням нитки, повністю або частково, можуть бути підв'язані кистями або будь-якими іншими видами подхватов - це і красиво, і функціонально одночасно, так як ще більш відкриває кімнату для світла і повітря. До того ж штори-нитки відмінно справляються зі своїм головним завданням - закривають приміщення від потойбічних поглядів, створюють відчуття затишку і комфорту.

На сьогоднішній день нитяні штори користуються великим успіхом у європейських країнах. Причому ними декорують вікна не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах, салонах краси, ресторанах, магазинах. Адже це не тільки красиво, але і стильно.

Нитяні штори підходять абсолютно до будь-якого стилю в інтер'єрі. Головне - правильно вибрати колірну гамму і багатошаровість ниток. Нитки в серпанку з'єднані зверху спеціальним плетінням, а донизу - вільно звисають. Це і створює відчуття легкості і комфорту.

Дизайнери Ярема Штори можуть створювати дуже красиві комбінації з нитяним шторами. Вам потрібно лише подзвонити і викликати дизайнера на об'єкт декорування. Дизайнер на місці намалює кілька ескізів і запропонує Вам на вибір зразки тканин.

Детальна інформація про виклик дизайнера