Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Отримати прайс

Залиште, будь-ласка, Ваш номер телефону для прорахунку даної моделі з урахуванням розміру Вашого карнизу.

Новинки - тканини для ролет

Фахівці компанії Ярема штори виготовляють тканинні ролети за індивідуальними розмірами вікон якісно і в строк. У нас Ви знайдете великий вибір тканин, індивідуальний підхід до кожного клієнта, компетентних фахівців і гнучку систему цін!

Тканинні ролети або, як ще називають, рулонні штори, відносно новий вид гардин, який дуже швидко став популярний. Ймовірно так сталося тому, що вони мають ряд незаперечних переваг:

  • Ролети виглядають красиво і стильно як самостійно, так і в сукупності з іншими видами штор. Вони легко вписуються в будь-який дизайн: від мінімалізму до розкішного бароко!
  • За ними дуже легко доглядати. Для того щоб почистити тканинні ролети, досить скористатися пилососом або мокрою губкою.
  • Регулювати інтенсивність попадання світла в кімнату через вікно за допомогою ролет легко і зручно.

Тканинні ролети можуть встановлюватися на віконну раму, на штапик вікна, на віконний отвір. Рулонні штори підходять і для поворотно-відкидних, і для мансардних похилих вікон, так як в комплект ролетних систем можуть входити спеціальні фіксатори тканини, які утримують її в положенні паралельному площині скла.

Натуральні тканини для рулонних штор Тканини Blackout для рулонних штор 3D-Shade системи рулонних штор Тканини «День-Ніч» для рулонних штор Roman Style рулонні штори Волани
 
Дизайнерські тканини для рулонних штор

 

Приклади робіт за індивідуальними замовленнями