Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
АРТ колекція

Карнизи для штор є невід'ємним предметом будь-якого інтер'єру. На перший погляд несуттєвий аксесуар насправді здатний створювати неповторний затишок. Карнизи для штор, представлені в салонах Ярема штори, підкреслюють красу портьєр і гардин, надають вікна завершений вигляд. Ідеально виглядають карнизи для штор, дизайн і стиль яких перегукується з іншими елементами декору, що прикрашають кімнату.

Дизайнерські карнизи
Дизайнери Ярема штори приїдуть безпосередньо на об'єкт декорування зі зразками тканин та каталогами карнизів і запропонують на місці варіанти оформлення вікон.

Карнизи для штор даного розділу сайту належать до категорії елітних. Вони унікальні за формою і дизайном. Вироби виготовляються за принципом «hand made» з якісних матеріалів з використанням різноманітних методів декорування: художньої ковки, патинування і ін. Для захисту від корозії метал покритий лаком.

Основні матеріали, з яких виготовлені елітні карнизи - різні метали (латунь, нікель і ін.), Поліуретан, скло, кристали, фарфор, природний граніт. Їх вміле поєднання дає прекрасний результат. Гармонійна композиція з тканини, аксесуарів і карниза привнесе завершальний акорд в дизайнерському інтер'єрі будь-якого стилю.

Ще фото карнизів...