Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Історична довідка
Історія цієї прикраси почалася ще в ХV столітті, в епоху Ренесансу, відрізнявся пишністю вбрання і багатою обробкою інтер'єрів. Перші ламбрекени використовувалися для прикраси прикроватного простору, трохи пізніше цей вид прикраси почали застосовувати і для вікон. До середини XIX століття він став обов'язковою частиною оформлення віконного простору. Ламбрекени для штор сьогодні прикрашають зали Букінгемського палацу, Лувру, Версаля.

Що таке ламбрекен?
Незважаючи на поважний вік, цей вид декору і сьогодні є популярним елементом прикраси вікон. У наш час дозволити собі таке дизайнерське рішення можуть не тільки власники розкішних апартаментів в класичному стилі, а й власники сучасних інтер'єрів.

Ламбрекен для штор - це жорсткий або м'який текстильний елемент, який розташовується у верхній частині віконного отвору і утворює єдину стилістичну композицію з карнизів, шторами, тюлем. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете придбати штори з ламбрекенами з тканини, використаної для пошиття штор або з відповідних тканин-компаньйонів.

Декілька слів про бандо
Жорсткий ламбрекен, який інакше називається бандо, відрізняється наявністю жорсткої основи, приклеєною до вивороту портьєрної тканини. Мережа Ярема штори здійснює професійний пошиття штор і ламбрекенів бандо різної форми і ширини.

Якщо ви хочете, щоб оформлення віконного простору вашої квартири було ексклюзивним і стильним, довірте пошиття штор і ламбрекенів професіоналам. Фахівці Ярема штори прикрасять Ваші вікна в залі, спальні, кухні та інших кімнатах за індивідуальним замовленням і підберуть оптимальне рішення на будь-який найвибагливіший смак.

 

Приклади наших робіт

Ажурні, лазерні ламбрекени

Представлені в фотогалереї дизайнерські комплекти можна купити on-line на сайтіwww.shtory.ua