Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Використання електрокарнизов робить процес управління шторами максимально комфортним. Створення атмосфери затишку і приватності, забезпечення захисту приміщення від сонячних променів за допомогою штор на моторизований карнизі можливо шляхом натискання однієї кнопки.

Електрокарнизи для штор стали невід'ємною частиною інтер'єрів великих квартир і будинків з широкими панорамними вікнами, дуже високими віконними прорізами, великою кількістю вікон, які необхідно по кілька разів на день відкривати / закривати. Незамінні моторизовані карнизи для управління шторами в громадських приміщеннях: конференц-залах, готелях, актових залах, офісах.

Сучасні електрокарнизи абсолютно безшумні, споживають мінімум електроенергії і прості в управлінні. Вони дозволяють ефективно працювати з полотнами розсувних і рулонних штор, жалюзі, штор плісе, встановлених на будь-якій висоті.

При виборі карниза для автоматизації штор враховується вага тканини (для посилених моторів - до 70 кг), необхідність вигину профілю при установці карниза в еркер, бажаний тип управління (провідний перемикач, пульт ДУ або підключення карниза до системи "Розумний Дім").

З усього розмаїття моторизованих карнизів, електрокарнизів пропонованих виробниками, наші фахівці підберуть оптимальне рішення, яке створить всі необхідні умови для комфортного керування всіма видами штор і жалюзі.

Моторизирований карниз для штор Forest Shuttle

Forest Shuttle

Електрокарнизи для штор Shuttle - продукція компанії Forest, яка займає серед виробників профільних карнизів лідируючі позиції. Вироби від Forest (Нідерланди) вже більше 15 років поставляються на український ринок і зарекомендували себе за цей час з найкращого боку. Електросистеми Forest відомі більш ніж в 75 країнах світу.
Карнизні електросистеми Forest Shuttle L і Forest Shuttle M мають багато переваг перед аналогами інших виробників. Вони відрізняються низьким рівнем шуму (менше 40 дБ), невеликими габаритами, витонченістю форм, можливістю установки навіть в невеликі отвори, легкістю монтажу, простатою призначення автоматичних налаштувань, гарантією в 10 років. Незважаючи на те, що Forest Shuttle L і Forest Shuttle M за всіма своїми технічними параметрами - електросистеми VIP класу, вони мають середню вартість і мають найбільший попит серед продукції даного виду.

Моторизирований карниз для штор FMS Forest Motorized System

FMS Forest Motorized System

FMS Forest Motorized System вибирають для громадських і комерційний приміщень. Такий електрокарнизи має просту і безпечну систему управління
Тиха (на гумовому транспортному ремені) моторизована система для штор
Вбудована протиаварійне система управління
Високочастотну технологію радіоуправління (з прийомним модулем)
Простота підключення до систем автоматизації будівель.
Електрокарнизи управляється настінним вимикачем, дистанційним пультом радіоуправління або радіотаймером

Автоматика Somfy

Автоматика Somfy

Французька компанія SOMFY має більш ніж 50-річну історію створення інноваційного обладнання для різноманітних автоматичних систем. Ключовою особливістю всієї продукції SOMFY - електроприводних обладнання та систем дистанційного керування - є преміум якість і надійність, втілені в конструкції і в кожній деталі.
Найдоступніші для штор приводу Somfy серії MOVELITE 35 для автоматичних шторних карнизів Glydea
Movelite 35 RTS - радіоуправління за допомогою вбудованого радіоприймача
Movelite 35 DCT - управління по сухому контакту в системі Розумний будинок
Movelite 35 WT - провідне управління 220 V

Бюджетна автоматика - электрокарниз Galaxy

Характеризується високим класом надійності продукту, простотою в управлінні, інноваційним і унікальним зовнішнім виглядом, що дозволяє адаптувати його як в скромному, так і багатому інтер'єрі. За технічними характеристиками, функціоналу, дизайну елементів управління електрокарнизи Galaxy практично не поступаються преміальним брендам, проте їх вартість помітно нижче.
Автоматика Galaxy розроблена з урахуванням особливостей сучасної архітектури, управління може бути виведено як на пульт, так і на вимикач. Обидва варіанти мають свої преімущества. Так, пульт дозволяє управляти маркізою з відстані до 20 метрів. Крім того, пульт виключає необхідність розміщення на стінах додаткових елементів управління
Система обладнана радіоуправлінням, яке дозволяє управляти карнизом на досить великій відстані. Для радіоуправління навіть стіни не є перешкодою. Карниз має сім варіантів приводів, за допомогою яких ви зможете відрегулювати швидкість ходу вашої штори. При необхідності існує можливість відкриття або закриття штори вручну. Наприклад, при пропажі напруги в мережі, знос батарейок пульта. Вибір приводу залежить від довжини карниза, ваги шторної тканини і форми карниза (прямий або з вигинами). Будь ласка, проконсультуйтеся з фахівцем Ярема Штори з приводу вибору певної моделі приводу.

Автоматичний карниз MP-46

Автоматичний карниз MP-46

Використовується електропривод MP-46 - для легких тканин загальною вагою до 60 кг
Полотно штори переміщається зі швидкістю 7,8 м / хв. Плавний пуск і гальмування.
Електропривод доводить штори в кінцеве положення автоматично. Можливе налаштування двох проміжних положень штори.
Функція "Touch Control" - можливість механічного (ручного) керування шторою. Якщо потягнути за штору рукою в потрібному напрямку, вона автоматично повністю відкриється / закриється. При відключенні електрики можливе використання штори в ручному режимі. Електрокарниз повністю готовий до навішування штор.

Системи моторизированих японських штор Coulisse

Системи моторизированих японських штор Coulisse

Моторизована система карнизів для японських штор Coulisse Nederland. Виробництво - Нідерланди
Двигун кріпитися прямо на профіль (тільки з лівого боку) і становить з ним єдине ціле
Можливий варіант на 3 або на 4 доріжки з одностороннім або двостороннім розсуненням, колір карниза - білий
Вільне розміщення супортів в профілі
Робоча напруга - 12 В / 0,6 А, потужність двигуна 7 Вт
Патентування система кріплення ламелей дозволяє легко вішати і знімати ламелі після складання і установки шини. Тканина ламелей закріплюється у спеціальній панелі, або кріпиться до неї за допомогою липучки. Ці панелі в свою чергу кріпляться до змінним профілем, який рухається в каналах шини на бігунках.
Скользящий профіль виготовлений із пластику, і завдяки цьому знижує гучність бігунків при ковзанні, а також усуває зазор між шиною і верхньою панеллю ламелей
Система проста в збірці завдяки симетричній формі шини, і комплектується ергономічними настінними кронштейнами і стельовими кліпсами.
Ламелі повністю закривають віконний проріз від краю до краю
Гарантія на електрообладнання 3 роки

Карниз

    Для замовлення карнизу необхідні такі данні:

  1. 1. Габарити карнизу
  2. 2. Сторона розташування двигуна
  3. 3. Тип управління
  4. 4. Роздвижка (одностороння або від центру)
  5. 5. Кількість та тип кронштейнів
Приклади наших робіт