Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Затіваючи ремонт, багато хто з нас задається питанням: як правильно підібрати карниз? Однак, функціональність карнизу і його відмінне розташування в інтер'єрі не завжди є головними питаннями, на які належить відповісти господареві житла. Багатьох хвилюють насамперед модні тенденції і прагнення оновити дизайн приміщення відповідно до останніх трендів. Які карнизи зараз в моді? Спробуємо розібратися в цьому питанні.
Необхідно пам'ятати, що від оформлення вікна залежить враження, яке кімната справить на гостей і господарів. Від карниза буде залежати те, наскільки красиво і ошатно буде виглядати віконний проріз і приміщення в цілому. Адже вікна, як відомо, це очі кімнати. Яким же формам і матеріалами на сьогоднішній день варто віддати перевагу?

На це питання складно відповісти однозначно, оскільки необхідно враховувати стиль оформлення всього інтер'єру. Карниз же в свою чергу виступає в якості одного з елементів дизайну інтер'єру та має гармонійно вписуватися в обрану дизайнером картину оформлення житлового приміщення.

Перевагу в дизайні інтер'єру слід віддати насамперед простоті — чистим лініям, відсутності хаосу і перевантаженості деталями.

У найближчі два роки актуальними будуть прямолінійні форми і мінімалізм. Дизайнери закликають уникати зайвих предметів і нагромадження конструкцій, що накопичують пил. У моді все ще залишається натуральність і природність. Дерево, камінь, натуральні тканини — ось те, на чому в даний час роблять акцент дизайнери в усьому світі. Рекомендується віддавати перевагу 2-3 базовим кольорам, які будуть гармонійно поєднуватися між собою.

Сучасна індустрія пропонує величезний вибір карнизів, які мають попит серед покупців. Орієнтуючись на число продажів, ми можемо відзначити, що наймодніші карнизи сьогодні — це алюмінієві профільні та ковані.

Алюмінієві профільні карнизи — це не тільки популярні, але і самі практичні карнизи, на які можна повісити ламбрекени, бандо, легкі, середні і важкі штори.

Ярема Шторы

Пластикові стельові карнизи стали популярними завдяки зручній підвісці штор і простоті установки. Вивчаючи тенденції більш детально, можна зрозуміти, що модними вони стають не тільки через зовнішній вигляд, але і завдяки зручності та доступній ціні, що в принципі цілком зрозуміло і природно.

Ярема Шторы

Ковані карнизи зараз в моді як ніколи раніше. Вони часто виготовляються під замовлення по індивідуально розробленому дизайну і надають інтер'єру особливий шик. Існують одинарні, подвійні і потрійні моделі карнизів з трубами або струнами. Важливим декоративним елементом таких карнизів є ковані наконечники.

 Ярема Шторы

Окремо необхідно відмітити стрімкий ріст популярності римських та японських штор.

Ярема Шторы

Римські штори набули популярності завдяки ефективному захисту від сонця, зручному кріпленню і управлінню.

Великим попитом користуються японські штори на рейкових карнизах. Вони екологічні і естетичні, характеризують господаря квартири як тонкого поціновувача мистецтва.

Додамо, що з моди не виходять карнизи з класичним ручним керуванням. Але якщо Ви хочете автоматизувати процес відкриття і закриття штор, то для Вас — моделі з електроприводом і пультом керування.