Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Політика конфіденційності

Сайт yarema.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі сайту yarema.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вам, для підтвердження інформації. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення на послуги за телефонами, електронною поштою та іншими джерелами зв’язку, які вказані на сайті, та при заповнені самим Користувачем форми на сайті. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання сайтом доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.3 Використання Користувачем сайту yarema.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.4 Ця Політика застосовується тільки до сайту yarema.ua. Сайт yarema.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті yarema.ua.
1.5 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту yarema.ua.

2. Персональні дані

2.1 Сайт yarema.ua збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.
2.2 Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надсилали нам електронною поштою або через наш веб-сайт, включаючи зміст повідомлення та мета дані
2.3 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Сайт yarema.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг.
3.2 Сайт yarema.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про деталі процесу надання послуг, підтвердження замовлення, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.
3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем послуг на сайті yarema.ua. Ми лишаємо за собою право розкрити Вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників, субпідрядників для виконання необхідних робіт при наданні послуг.
4.3 При втраті або розголошення персональних даних сайт yarema.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.4 Сайт yarema.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, надіславши дані через форми на сайті, чи повідомивши її за телефонами, електронною поштою та іншими джерелами зв’язку, які вказані на сайті.

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як сайт yarema.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

7.1 Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів сайту yarema.ua за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.