Замовлення 24/7

Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

097 557 3030

050 597-3030
044 500-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
Завжди домовимося про вигідну для Вас ціну!
Знайдете дешевше - зробимо знижку
Пошиємо штори менш ніж за 5 днів
Повернемо 100 грн за кожний день зайвого очікування

У представленому розділі сайту Ярема штори ми пропонуємо Вам ознайомитися з роботами наших дизайнерів для дитячих кімнат.

Шторам для дитячої необхідно приділяти особливу увагу при декоруванні кімнати, в якій буде рости і дорослішати дитина. Завіси повинні поєднуватися із загальним стилем приміщення та бути виконані з урахуванням статі, віку і нахилів малюка або підлітка.

Підібрати штори в дитячу кімнату в нашій компанії Ви зможете, обравши за фото готовий виріб з каталогу, або зробивши замовлення на пошиття індивідуальної моделі. Дизайнери нашого салону допоможуть Вам вибрати відповідний тип тканини і малюнка, а також створять детальний ескіз з урахуванням типу штор і їх кріплення. 

Якщо Ви бажаєте прикрасити кімнату Вашої дитини новими шторами, найкраще запросити дизайнера безпосередньо на об'єкт декорування. Детальна інформація про виклик дизайнера

У Вас також є можливість замовити тюль для дитячої по інтернету, не виходячи з дому в нашому інтернет-магазині Штори.ua. Доставка здійснюється по всій Україні.

Напишіть відгук або коментар про Ярема штори